Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SAYMON Sp. z o.o.
Rok założenia 1991

Urządzenia, produkty i preparaty związane z gospodarką wodną oraz eliminujące skutki awarii instalacji


Detektor wycieków wody ZEWA-WASSERSTOP

Detektor wycieków wody ZEWA-WASSERSTOP Detektor wycieków wody ZEWA-WASSERSTOP - System instalacyjny 2010 Detektor wycieków wody ZEWA-WASSERSTOP reaguje w razie niekontrolowanego wypływu wody i w sposób kontrolowany odcina dopływ wody. Tym samym zapobiega skutkom pęknięcia rury lub powstania nieszczelności w instalacjach wodnych. Nie tylko chroni dom, mieszkanie, biuro, magazyn przed skutkami zalania, ale też przed stratami ekonomicznymi i koniecznością płacenia za wyciekającą wodę przez nieszczelne instalacje.Zapoznaj się z informacjami w pliku PDF:

Detektor wycieków wody ZEWA-WASSERSTOP – detektor wycieków wody ZEWA-WASSERSTOPPompy ssące płaskodenne ZUWA-SAYMON

Pompy ssące płaskodenne ZUWA-SAYMON Płaskodenne pompy ssące i pompy ssące do wód zanieczyszczonych to specjalistyczne rozwiązania do szybkiego usuwania wody i to prawie do ostatnich kropel z zalanych domów, piwnic, garaży, obiektów i pomieszczeń gospodarczych. Zwykłe pompy odpompowują wodę tylko do określonego stopnia, a pozostałości należy usuwać ręcznie. Specjalistyczne płaskodenne pompy ssące marki ZUWA-SAYMON przeznaczone są do zbierania wody z powierzchni zalanej i gruntownego usuwania wody, także zanieczyszczonej.

Zapoznaj się z informacjami w pliku PDF:

Ssące,płaskodennne pompy wodne ZUWA-SAYMON do wód zanieczyszczonych – ssące, płaskodennne pompy wodne ZUWA-SAYMON do wód zanieczyszczonychOsuszacze pomieszczeń SAYMON-Kroll

Osuszacz pomieszczeń SAYMON-Kroll Osuszenie pomieszczeń, usunięcie skutków zalania wodą, zapobieżenie wilgoci, stęchliźnie, zagrzybieniu, korozji, a także przyśpieszenie prac remontowo-budowlanych zapewniają markowe osuszacze SAYMON. Urządzenia są przydatne nawet po usunięciu skutków wilgoci. Stała eksploatacja zapewnia ochronę pomieszczeń i zachowanie właściwej wilgotności względnej powietrza. Osuszanie poprzez ogrzewanie nie jest racjonalne ani ekonomiczne! Perfekcyjny komfort wnętrz zapewniają osuszacze SAYMON – zastosuj je zanim nie jest za późno!

Zapoznaj się z informacjami w pliku PDF:

Osuszacze powietrza (wilgoci) SAYMON-Kroll T, TK oraz TE nowej generacji – informacje techniczne – osuszacze powietrza (wilgoci) SAYMON-Kroll T, TK oraz TE nowej generacji – informacje techniczneSystemy udrażniania kanalizacji i dozowania preparatów biodegradacyjnych SAYMON-Eezytreat

Systemy udrażniania kanalizacji i dozowania preparatów biodegradacyjnych SAYMON-Eezytreat SAYMON-Eezytreat to innowacyjna technologia udrażniania i oczyszczania rur kanalizacyjnych z wykorzystaniem preparatów bakteryjnych powodujących rozkład związków organicznych do pierwotnej postaci dwutlenku węgla i wody. System służy do rozkładu tłuszczów i odpadów z przetwórstwa gastronomicznego i spożywczego w kanalizacji i stałego utrzymywania drożności i czystości rur, syfonów, osadników ściekowych. System SAYMON-Eezytreat jest rozwiązaniem ekologicznym, działa na bazie biologicznej, a nie chemicznej lub mechanicznej; nie niszczy więc rur i nie obciąża środowiska. System pracuje w pełni automatycznie dozując zaprogramowane dawki preparatu biodegradacyjnego.

Zapoznaj się z informacjami w plikach PDF:

System udrażniania kanalizacji i dozowania preparatów biodegradacyjnych SAYMON-Eezytreat – informacja ogólna – system udrażniania kanalizacji SAYMON-Eezytreat – informacja ogólna

System udrażniania kanalizacji i dozowania preparatów biodegradacyjnych SAYMON-Eezytreat – informacja techniczna – system udrażniania kanalizacji SAYMON-Eezytreat – informacja technicznaPreparaty do uszlachetniania i kondycjonowania wody

  • Inhibitory korozji „Hydrogel” do wody zimnej i chłodniczej do układów chłodzenia otwartych, do układów chłodzenia zamkniętych oraz do wody ciepłej i gorącej do układów grzewczych.
  • Inhibitory korozji „Transofit” do kotłów parowych (dla pary bez kontaktu z produktami spożywczymi) oraz na bazie amin i polimerów (dla pary do kontaktu z produktami spożywczymi).
  • Preparaty wiążące chemicznie tlen: zwiększające wartość pH, obniżające wartość pH, neutralne dla wartości pH.
  • Biocydy dla wież chłodniczych i płuczek powietrznych zapobiegające tworzeniu się glonów i biofilmów oraz usuwające osady z glonów i biofilmy.
  • Antyskalanty do instalacji odwróconej osmozy i stabilizujące twardość wody.
  • Rewitalizacja – uszlachetnianie wody – zapoznaj się z informacjami w pliku PDF:

    SAYMON-Juwel – rewitalizacja i uszlachetnianie wody – SAYMON-Juwel – rewitalizacja i uszlachetnianie wody

© P.H.U. SAYMON Sp. z o.o.